Aktualności

Na Facebooku publikujemy nasze aktualne wydarzenia i posty, które związane są z naszą działalnością. Zachęcamy odwiedzaj nas tam jak najczęściej :).

Poniżej znajdziesz również najaktualniejsze wpisy.

Dziś Międzynarodowy Dzień Pokoju - ustanowiony przez ONZ w 2001 r.
Zadbajcie dziś o pokój we własnym otoczeniu - w swoim sercu, wobec swoich bliskich, współpracowników, sąsiadów, klientów. Każdy z nas może zmienić świat - zaczynając od własnego mikroświata.

W 2004 r. z inicjatywy Światowej Rady Kościołów, w ramach dekady Kościołów „Przezwyciężania przemocy podczas spotkania sekretarza generalnego światowej Rady Kościołów ks. dr Samuela Kobii i Sekretarza Generalnego ONZ Kofi Annana ustanowiono w tym samym dniu Międzynarodowy Dzień Modlitwy o Pokój.

#DajMiSkrzydła #DzieńPokoju
... Rozwiń postZwiń post

Zobacz na Facebook

Posłuchajcie o Stwardnieniu Rozsianym!
#DajMiSkrzydła
... Rozwiń postZwiń post

Zobacz na Facebook

Pierwszy dzień nowego tygodnia za Tobą. Myślisz, że będzie trudny? Spójrz na tych, dla których wyzwaniem pożądny siły jest samodzielne zrobienie sobie kanapki czy skorzystanie z toalety...

Pomóż. https://dajmiskrzydla.pl/programy/zdazyc-przed-sla/

#DajMiSkrzydła
... Rozwiń postZwiń post

Pamiętacie, że Stwardnienie Boczne Zanikowe (SLA) jest chorobą zapomnianą przez NFZ? A wymaga znacznych środków finansowych aby chory jak najdłużej mógł utrzymać sprawność. Każda złotówka się liczy aby #ZdążyćPrzedSLA dajmiskrzydla.pl/programy/zdazyc-przed-sla/

Zobacz na Facebook

Kochani, jest AKCJA! Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lesznie​ potrzebuje ucieszyć niepełnosprawne dzieciaki zwykłymi rzeczami, które dla nich - z powodów finansowych - są nieosiągalne.
Podarujcie im kredki, farby, piłki itp. rzeczy, które umożliwią dzieciom aktywne spędzenie czasu zarówno artystycznie jak i sportowo - mogą być w dobrym stanie używane.
Dary proszę przekazać na adres siedziby fundacji.

Dziękujemy w imieniu uczniów ośrodka! 💜 Dzięki Wam #DajMiSkrzydła nabiera realnego znaczenia.
... Rozwiń postZwiń post

Zobacz na Facebook