Aktualności

Na Facebooku publikujemy nasze aktualne wydarzenia i posty, które związane są z naszą działalnością. Zachęcamy odwiedzaj nas tam jak najczęściej :).

Poniżej znajdziesz również najaktualniejsze wpisy.

Opublikowano: 20-01-20, 13:36

Fundacja Daj Mi Skrzydła

Jesteśmy zaszczyceni i jednocześnie ogromnie wdzięczni, że dzięki talentowi genialnego fotografa Andrzej Rutkowski Aviation Photography oraz wielkiemu sercu Bell Flight, otrzymaliśmy środki finansowe z publikacji fotografii polskiego śmigłowca Bell 407GXi, a nazwa naszej Fundacji została wspomniana w kalendarzu Bell Flight z Fort Worth, drukowanym na cały świat! Ten szlachetny gest napełnił nasze serca wielką radością i zmotywował do kolejnych działań na rzecz osób chorych na SLA.

"Szukasz idealnego miejsca na wyjazd? Ten prywatny Bell 407GXi został pięknie sfotografowany na tle pokrytych trawą polskich dolin pokazując jak może przetransportować nas nie tylko z helipadu na helipad, ale również zamienić stres na spokój. Prosty w utrzymaniu Bell 407GXi jest idealnym osobistym lub firmowym statkiem powietrznym o wyjątkowo cichej, płynnej jeździe oraz wygodnym, nowoczesnym wnętrzu. Środki zebrane z publikacji tej fotografii zostały z uprzejmością przekazane Fundacji Daj Mi Skrzydła, która wspiera podopiecznych chorujących na stwardnienie zanikowe boczne (SLA)."
... Rozwiń postZwiń post

Zobacz na Facebook

Opublikowano: 13-01-20, 15:46

Fundacja Daj Mi Skrzydła

Pamiętaj, że Twój 1% ma dla nas ogromne znaczenie! ... Rozwiń postZwiń post

Zobacz na Facebook

Opublikowano: 24-12-19, 13:35

Fundacja Daj Mi Skrzydła

Niedawno skończyliśmy remont mieszkania Pani Moniki. Jest jednak jeszcze jedna rodzina którą potrzebuje Państwa i naszej pomocy - Pani Iwona samotna matka z dużymi problemami zdrowotnymi i jej czworo dzieci. Ich mieszkanie wymaga pomocy w gruntownym remoncie, sami sobie nie poradzą z tak dużymi i kosztownym pracami jak nowe posadzki, tynki, ściany działowe sufit i łazienka. Dzięki wsparciu Prezydenta Fundacji Bogdana Domagały udało nam się odwiedzić dzieci Pani Iwony z upominkami i slodyczami. Mieliśmy dla Rodziny jeszcze jeden piękny prezent, zdjęcia skonczonego pierwszego etapu posadzki. To był wzruszający moment! Mamy nadzieję że będziecie dopingować i wspierac nas również i przy tym ogromnym przedsięwzięciu. Dzieki naszym Przyjaciołom i Ofiarodawcom wiemy, że razem można więcej i nie ma rzeczy niemożliwych!
P.s. Prezenty odbiera Maja, bo reszta rodzeństwa w szkole.
... Rozwiń postZwiń post

Zobacz na Facebook

Opublikowano: 24-12-19, 13:07

Fundacja Daj Mi Skrzydła

Dzięki interwencji Pani Julity Mazur kilka dni temu poznaliśmy Panią Elę, mamę dorosłego syna Tomasza z niepełnosprawnością fizyczną i umyslową. Obecna sytuacja rodziny wymaga wieloplaszczyznowej pomocy i wsparcia. Rodzic dziecka niepełnosprawnego musi często poświęcić cale swoje życie na rzecz opieki nad swoim dzieckiem. Tak jest właśnie z Panią Elą, która całą swoją uwagę i czas przeznacza dla Tomka. Jest niezwykle skromną, nigdy nie proszącą o pomoc osobą.
Dzieki wsparciu Prezydenta Fundacji Bogdana Domagały odwiedziliśmy rodzinę z życzeniami świątecznymi i paczką smakołyków.
W te cudowne dni Pani Ela wie, że nie jest sama ze swoimi problemami i trudnościami!
... Rozwiń postZwiń post

Zobacz na Facebook

Opublikowano: 24-12-19, 11:13

Fundacja Daj Mi Skrzydła

W tym roku Mikołaj za pomocą Fundacji i jej Przyjaciol zadbał o to aby pomoc, wsparcie i troska trafiły do osób najbardziej potrzebujących.
Od kilku lat Fundacja pomaga w organizaji świątecznej paczki dla trojki dzieci Pana Kazimierza.
Nasi Przyjaciele:
Park Trampolin JumpAir Wołomin
Funny Hippo Sala Zabaw
Mrówka Wołomin
Koło Gospodyń Wiejskich w Duczkach
przygotowali upominki dla Mai, Julii i Kacpra. Radosne buźki obdarowanych dzieciaków są wartościami bezcennymi. Dla takich chwil warto żyć! Hojnym Darczyńcom w imieniu Rodziny serdecznie dziękujemy!
... Rozwiń postZwiń post

Zobacz na Facebook