Aktualności

Na Facebooku publikujemy nasze aktualne wydarzenia i posty, które związane są z naszą działalnością. Zachęcamy odwiedzaj nas tam jak najczęściej :).

Poniżej znajdziesz również najaktualniejsze wpisy.

Opublikowano: 12-02-20, 15:27

Fundacja Daj Mi Skrzydła

Wczoraj wypłaciliśmy kolejne darowizny od zakupów online ❤️

Czy wiesz, że razem zebraliśmy już 1 761 782,99 zł darowizn? 🙂 A to wszystko przy okazji zwykłych, dziennych zakupów online ❤️

Darowizny przekazaliśmy dla:

Fundacja Mam Marzenie
Fundacja Rak'n'Roll Wygraj Życie
Fundacja Kasisi
Piękne Anioły
PSONI Koło w Wolbromiu
Fundacja Fabryka Dobrych Działań
Schronisko w Korabiewicach Viva
Koci Szczecin
Koty SOS
TARA - Schronisko dla Koni
Fundacja „Duch Leona”
Koteria.org.pl
Jeleniogórski Wolontariat dla Zwierząt. Mondo Cane - oddział Jelenia Góra
Fundacja Pomocy Zwierzętom ROKA
Labradory.info.pl
Koty Spod Mostu
Stowarzyszenie KOTełkowa Drużyna
U Siedmiu Kotów - Dom Tymczasowy
Fundacja Kot
ArbuZ
Fundacja Azyl dla Królików

Zobacz, jak możesz pomagać: https://fanimani.pl/aplikacje/
... Rozwiń postZwiń post

Zobacz na Facebook

Opublikowano: 27-01-20, 18:54

Fundacja Daj Mi Skrzydła

Pani Elwira- płońszczanka, chorująca na SLA, podopieczna Fundacji od ponad roku. Na zdjęciu z laurką przygotowaną przez dzieci 👭👬👫 z okazji Jej imienin oraz kwiatami od Zarządu i Rady Fundacji Daj Mi Skrzydła 💐🌹🌺🌷⚘ Zachęcamy wszystkich Państwa do przyłączenia się do życzeń dla Pani Elwiry pod postem, jesteśmy pewni, że będzie Jej niezmiernie miło. 😊🥳🎊🎉 ... Rozwiń postZwiń post

Zobacz na Facebook

Opublikowano: 23-01-20, 16:09

Fundacja Daj Mi Skrzydła

Nasza podopieczna Aneta, mieszkanka podwarszawskich Marek– do niedawna jeszcze spełniona żona, mama dwóch dorastających synów, aktywna, młoda pełna życia kobieta, spędzającą czas ze swoją rodziną. W maju 2018 r, pojawiły się pierwsze objawy chorobowe, powoli utrudniające codzienne czynności życiowe .
Po kilku miesiącach diagnostyki i badań padła przerażając diagnoza - stwardnienie zanikowe boczne. To śmiertelna choroba , polegająca na postępującym obumieraniu komórek odpowiedzialnych za pracę mięśni. Chory na SLA ma coraz większe trudności z poruszaniem się, jedzeniem czy mówieniem. Pomimo postępów choroby Pani Aneta i jej rodzina nie ustają w wysiłkach o lepsze jutro.

Jedynym sposobem walki z chorobą jest kosztowna nieustanna rehabilitacja i profesjonalna opieka. Niezbędny jest także specjalistyczny sprzęt ułatwiający codzienne czynności.

Aneta ma dużo siły i determinacji do walki z chorobą, pomóżmy Jej w tej najcięższej życiowej batalii!

Nr konta do wpłat indywidualnych:
Fundacja Daj Mi Skrzydła
13 2130 0004 2001 0616 8835 0020

https://secure.tpay.com//…
... Rozwiń postZwiń post

Zobacz na Facebook

Opublikowano: 20-01-20, 13:36

Fundacja Daj Mi Skrzydła

Jesteśmy zaszczyceni i jednocześnie ogromnie wdzięczni, że dzięki talentowi genialnego fotografa Andrzej Rutkowski Aviation Photography oraz wielkiemu sercu Bell Flight, otrzymaliśmy środki finansowe z publikacji fotografii polskiego śmigłowca Bell 407GXi, a nazwa naszej Fundacji została wspomniana w kalendarzu Bell Flight z Fort Worth, drukowanym na cały świat! Ten szlachetny gest napełnił nasze serca wielką radością i zmotywował do kolejnych działań na rzecz osób chorych na SLA.

"Szukasz idealnego miejsca na wyjazd? Ten prywatny Bell 407GXi został pięknie sfotografowany na tle pokrytych trawą polskich dolin pokazując jak może przetransportować nas nie tylko z helipadu na helipad, ale również zamienić stres na spokój. Prosty w utrzymaniu Bell 407GXi jest idealnym osobistym lub firmowym statkiem powietrznym o wyjątkowo cichej, płynnej jeździe oraz wygodnym, nowoczesnym wnętrzu. Środki zebrane z publikacji tej fotografii zostały z uprzejmością przekazane Fundacji Daj Mi Skrzydła, która wspiera podopiecznych chorujących na stwardnienie zanikowe boczne (SLA)."
... Rozwiń postZwiń post

Zobacz na Facebook

Opublikowano: 13-01-20, 15:46

Fundacja Daj Mi Skrzydła

Pamiętaj, że Twój 1% ma dla nas ogromne znaczenie! ... Rozwiń postZwiń post

Zobacz na Facebook