Wolontariat

Dzisiejszy świat uczy, że życie ma być lekkie, łatwe i przyjemne… Co się stanie, jeśli wyłącznie takie będzie? Jeśli nagle WSZYSCY ludzie będą żyć dla własnej wygody i przyjemności?

W życiu trzeba pozostawić po sobie coś więcej niż nagrobek. Po to jest wolontariat. Miejsce, gdzie dajesz innym kawałek siebie zupełnie bezinteresownie, a jednocześnie sam dostajesz siłę otaczających Cię serc. Każda dobra akcja i pomoc dają Ci skrzydła i unoszą w codzienne życie, które staje się prostsze, spokojniejsze i lepsze…

Tej satysfakcji nie da się opisać – to można wyłącznie poczuć!

Wolontariat może pomóc zdobyć nowe umiejętności, jest dobrą praktyką zawodową – może stanowić ważne, dodatkowe punkty przy późniejszym staraniu się o pracę.

Wolontariuszem może być każdy… chcący rozwijać działalność fundacji. Bez względu na wiek, płeć, stanowisko, majątek. Osoby poniżej 18 roku życia muszą przedstawić zgodę rodzica. Dzieci poniżej 16 roku życia mogą kwestować wyłącznie w towarzystwie dorosłego.

Wszystkie osoby zainteresowane wolontariatem, chcące pozostawić po sobie dobry ślad w życiu innych, zapraszamy do kontaktu fundacja@dajmiskrzydla.pl

Do pobrania:

X
X
X